Aquarius Maxi 100 - Filtr akwarystyczny Osmoza

Filtr akwarystyczny Aquarius Maxi 100 jest profesjonalnym systemem przeznaczonym do średniej wielkości akwariów oraz wszystkich miejsc, w których konieczne jest skorzystanie z naprawdę czystej wody. Model filtruje 385 l na dobę. Może zostać rozbudowany o dodatkowe wkładki. Przypominamy, że technologia odwróconej osmozy może usuwać nawet 99,9% zanieczyszczeń z wody. Omawiany produkt wyróżniają niskie koszty eksploatacji, prosty transport oraz brak potrzeby zasilania.

KUP TERAZ

System odwróconej osmozy z filtrem z węglem aktywnym

Prezentowany system odwróconej osmozy składa się z kilku istotnych filtrów. Pierwszy wkład mechaniczny 5µm usuwa z wody większe zabrudzenia pokroju rdzy i drobin piasku. Drugi filtr mechaniczny 1µm pozbywa się drobniejszych zabrudzeń. Natomiast wkład z węglem aktywnym usuwa chlor i jego pochodne oraz substancje organiczne. Potem ciecz jest przepuszczana przez cienką błonę, membranę osmotyczną, przez której otwory przedostają się jedynie cząsteczki wody.

Aquarius Maxi 100 - zastosowanie

Zgodnie ze swoim przeznaczeniem, Osmozę 1000 Demi wykorzystuje się w akwarystyce, jednak z uwagi na dokładność filtracji, produkt doskonale sprawdza się w przypadku innych branż. Zatrzymując się jednak przy pierwszej z nich, warto wspomnieć, że model dobrze się sprawdzi zarówno w przypadku akwariów słodkowodnych, jak i akwariów słonowodnych. Jest bezpieczny zarówno dla ryb, jak i dla roślin.

Bezpieczeństwo ze zmiękczaczem Water Soft

Cena tego urządzenia jest wyjątkowo niska, jak na jakość, którą sobą reprezentuje. To nie wszystko, ponieważ korzystanie z Aquariusa Maxi 100 jest wyjątkowo proste, wręcz bezobsługowe. Oczywiście, od czasu do czasu wymagana jest wymiana poszczególnych wkładek, co jest uzależnione przede wszystkim od wody dopływającej do systemu. Szacuje się, że wymiana filtrów przypada raz na okres 6 miesięcy, natomiast w przypadku membrany osmotycznej – raz na 3 lata.

Opinie klientów:

avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde non esse pariatur placeat, labore, dolorem minus perferendis aspernatur dolore adipisci, quisquam ipsum saepe distinctio doloremque suscipit qui doloribus asperiores omnis.

Ula

avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde non esse pariatur placeat, labore, dolorem minus perferendis aspernatur dolore adipisci, quisquam ipsum saepe distinctio doloremque suscipit qui doloribus asperiores omnis.

Henryk